Marcela Holanová: Dává peníze bývalému manželovi

Pro bývalého manžela Karla Šípa (73), který jí kdysi utekl s mladší ženou, mívala vždy jen slova pohrdání. Že by to vše zahojil milosrdný čas? Dnes o něm zpěvačka Marcela Holanová hovoří až překvapivě smířlivě i vzhledem k tomu, že někdejší majetkové vyrovnání ani v nejmenším neproběhlo podle jejích představ.

„Oba máme svůj život, oba jsme, aspoň doufám, šťastní a spokojení,“ tvrdí Holanová. „Jen nevím, proč bych se měla ve své minulosti neustále rýpat,“ dodává, což zas tak šťastně nezní.

Také vás může zajímat ...

Komické ovšem je, že písně, k nimž exmanžel napsal texty, se stále hrají v rádiích. Lze tedy prohlásit, že Holanová Šípovi stále vydělává peníze. Údajně jí to nevadí. „Kdybych ho potkala, půjdeme na kafe,“ tvrdí.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...