Marcela Holanová: Drsný střet s realitou

Omylem obdarovaná

Nebýt Šípova nedopatření, možná by ještě dlouho o jeho nevěře neměla ani tušení.

Vánoční svátky nemá příliš v lásce MARCELA HOLANOVÁ (65), která se svěřila s tím, že v posledních letech už nedodržuje ani tradice. A to nejen proto, že její jediný syn KAREL (35), kterého má s bývalým manželem, bavičem KARLEM ŠÍPEM (71), má už svůj vlastní život. Koneckonců ani on prý podle zpěvačky Vánoce nemá příliš v oblibě.

Zřejmě za to mohou neshody, které poslední rok manželství jeho rodiče měli. Na zpěvaččině stole tak ani letos nebude tradiční štědrovečerní hostina, i když Marcela přiznává, že svíčky a prskavky dělají své a připomínají jí dětství. „Jako dítě jsem se na Ježíška těšila,“ říká Holanová, která zavzpomínala i na nejhorší dárek, jaký pod stromečkem kdy našla.

„Dostala jsem ho omylem, protože byl určen jiné ženě,“ prozradila zpěvačka.

Také vás může zajímat ...

Tohoto faux pas se s největší pravděpodobností dopustil její exmanžel Karel Šíp, který měl už rok před rozvodem intenzivní aférku se svou tehdejší mladou milenkou a současnou manželkou IVOU (41).

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...