Marcela Holanová: Hořké setkání s bývalým

Tolik let spolu, a sotva se pozdraví. Bývalí manželé Marcela Holanová (66) a Karel Šíp (72) se setkali tváří v tvář, pochopitelně k jejich malé radosti.

Vzájemné vztahy jsou bohužel na bodu mrazu, žádné společné setkání rozhodně neplánovali. Přesto se to stalo, a to na výstavě jejich kamaráda Karla Gotta (77). Po třinácti hořkých letech běhání po soudech a rozvodového pekla si zpěvačka a moderátor nemohou přijít na jméno.

Na vernisáž Mistrovy výstavy se nicméně radostně chystali oba. Jenomže zákon schválnosti tomu chtěl, že se sešli na lodi, kde pochopitelně nebyl příliš velký prostor k manévrování či schovávání se. Šíp na červený koberec výstavy Gott, My Life dorazil mezi prvními.

Doprovodila ho manželka Iva (42) a syn Honza (14). Půl hodiny poté se na této významné společenské akci ukázala také Marcela Holanová. Jakmile v davu zahlédla bývalého muže se sokyní Ivou, kvůli které jí Šíp kdysi utekl, otočila se na podpatku a stála k nim raději celou dobu zády.

Také vás může zajímat ...

Novinářům tvrdila, že netušila, že na výstavu její exmanžel přijde. Také mluvila v tom smyslu, že ona a Šíp spolu dobře vycházejí. Jenže vzhledem k tomu, že se jeden před druhým skrývali, to neznělo tak docela pravděpodobně.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...