Marcela Holanová: Hořké setkání s bývalým

Tolik let spolu, a sotva se pozdraví. Bývalí manželé Marcela Holanová (66) a Karel Šíp (72) se setkali tváří v tvář, pochopitelně k jejich malé radosti.

Vzájemné vztahy jsou bohužel na bodu mrazu, žádné společné setkání rozhodně neplánovali. Přesto se to stalo, a to na výstavě jejich kamaráda Karla Gotta (77). Po třinácti hořkých letech běhání po soudech a rozvodového pekla si zpěvačka a moderátor nemohou přijít na jméno.

Také vás může zajímat ...

Na vernisáž Mistrovy výstavy se nicméně radostně chystali oba. Jenomže zákon schválnosti tomu chtěl, že se sešli na lodi, kde pochopitelně nebyl příliš velký prostor k manévrování či schovávání se. Šíp na červený koberec výstavy Gott, My Life dorazil mezi prvními.

Doprovodila ho manželka Iva (42) a syn Honza (14). Půl hodiny poté se na této významné společenské akci ukázala také Marcela Holanová. Jakmile v davu zahlédla bývalého muže se sokyní Ivou, kvůli které jí Šíp kdysi utekl, otočila se na podpatku a stála k nim raději celou dobu zády.

Novinářům tvrdila, že netušila, že na výstavu její exmanžel přijde. Také mluvila v tom smyslu, že ona a Šíp spolu dobře vycházejí. Jenže vzhledem k tomu, že se jeden před druhým skrývali, to neznělo tak docela pravděpodobně.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...