Marcela Holanová: O rozvodu už mluvit nechce

Když se Marcela Holanová (66) rozváděla se svým manželem Karlem Šípem (72), byla to hotová senzace. Manželé se hádali, soudili a házeli na sebe špínu. Pro média to byla kauza roku. Přesto, že od této události uplynulo už deset let, zpěvačka neustále dostává dotazy týkající se jejího vztahu s moderátorem.

Také vás může zajímat ...

„Nevím, co bych k tomu po těch letech měla stále říkat,“ netají se Holanová tím, jak jí doslova leze na nervy neustále řešit staré křivdy. Co se stalo, stalo se. A nejen že se nechce už v bolestivé minulosti rýpat, ale odmítá o ní i mluvit.

„Nejsem přece jediná rozvedená ženská na světě!“ dodala s tím, že nechápe, proč se musí stále řešit nemoci, rozvody a hádky.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...