Marcela Holanová: Obrovské starosti s majetkem

Majetek je těžké břemeno, o čemž se na vlastní kůži přesvědčila bývalá manželka baviče Karla Šípa (73), zpěvačka Marcela Holanová (67). Má pocit, že už je toho na ni moc.

Jako by nestačilo, že se jí po rozvodu se Šípem, který jí utekl za mladší ženou, zhroutil celý život. Manželství trvalo úctyhodných dvacet pět let, pak byl konec. Pro zpěvačku to byla o to větší ztráta, že jí Šíp, jehož kontakty v showbyznysu jsou nedozírné, sháněl kšefty, to byla pro něho hračka.

Také vás může zajímat ...

Holanová konstatuje, že když zjistila, že Šíp chce doopravdy odejít, nechtělo se jí žít, připadala si stará, bez sebevědomí, na konci cesty. S léty naopak zjistila, že se s tím vším dokázala poprat a postavit se na vlastní nohy.

Finanční vyrovnání, které od exmanžela dostala, bylo podle jejího názoru minimální, přitom nutně potřebovala finanční injekci. Rekonstruuje totiž vilu po předcích v Praze a také chalupu v severních Čechách.

S majetkem si užila peklo. Kvůli špatně provedeným pracím na pražské vile se se stavební firmou soudila, a na chalupu padl obrovský smrk, rozbil střechu. Zpěvačce též vadí, že si lidé šeptají, že má dva domy a je v balíku.

„Málokdo chápe, jak hrozné s tím jsou starosti,“ smutně uzavírá Holanová. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...