Marcela Holanová: Podlomené zdraví. Kulhá!

Smůla se jí lepí na paty. Kdy už se jí zpěvačka konečně zbaví? Hrne před sebou jeden problém za druhým, a jakmile se z něčeho aspoň trochu vzpamatuje, přijde další nepříjemnost.

Na druhou stranu nutno zdůraznit, že Marcela Holanová působí mladistvě a nedávno se nechala slyšet, že si zatím připadá příliš sexy na to, aby chovala na klíně vnoučata. To je pravda. Díky dlouhým rusým vlasům a neodmyslitelným hlubokým dekoltům by jen málokdo pomýšlel na to, že mnohé ženy v jejím věku již babičkami skutečně jsou.

Také vás může zajímat ...

I když se atraktivní zpěvačka snaží myslet pozitivně, osud ji pronásleduje jako divý. Teď se po nějaké době ukázala ve společnosti a bylo na první pohled jasné, že se jí zase něco stalo. Kulhala. „Neví se to přesně, ale mám pravděpodobně buď natržené, nebo natažené tříslo,“ postěžovala si smutně.

Bolesti zodpovědnou umělkyni ale neodradily od toho, aby na akci zazpívala, jak slíbila. Okolí ji obdivovalo, protože evidentně zatínala zuby, aby bolest vydržela. „Prosím, ať je rok 2019 lepší než ten minulý,“ vyslovila zpěvačka své velké přání.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...