Marcela Holanová: Připadá si příliš sexy

Tak tohle je lekce pro starší ženy, jejichž sebedůvěra a sebevědomí kolísají či se výrazně snižují. Příkladem by jim měla být zpěvačka Marcela Holanová, která o sobě nepochybuje ani v nejmenším.

Veřejně totiž prohlásila, že si připadá příliš sexy na to, aby měla vnoučata. „Syna netlačím do ničeho a už vůbec ne do dětí. Máme oba ještě čas,“ zdůraznila umělkyně, která se na to, aby byla babičkou, ještě evidentně necítí.

Také vás může zajímat ...

Zpěvačka s ohnivými vlasy, jež v osmdesátých letech zpívala legendární Čau, lásko s Karlem Gottem (79), vypadá skutečně velice dobře. Žádná stařenka s šátkem, ale sexbomba s dlouhými měděnými vlasy a v přiléhavém oděvu.

Její sebevědomí by jí mohly závidět i ženy o generaci mladší. Přitom Holanová byla v době rozvodu s bavičem Karlem Šípem (73) na dně, ale z dnešního pohledu prý ničeho nelituje. „Žena málokdy lituje vztahu, ze kterého vzešlo dítě nebo děti, i když to nakonec s manželstvím dopadne všelijak,“ uvedla populární zrzavá zpěvačka.

Údajně ulovila tenisového trenéra. Zdá se, že tato šikovná a čilá rusovláska umí žít. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...