Marcela Holanová: Prožila peklo – a je to lepší

Blýská se na lepší časy – konstatuje Marcela Holanová, a kdo ji zná, dobře ví, že si to zaslouží, neboť útrap bylo dost. Po loňské výměně kyčelního kloubu trpěla tak silnými bolestmi, že to bylo k nepřečkání.

Na vánočním koncertu v Luhačovicích působila dojmem, že se během vystoupení skácí k zemi, pomohlo jen to, že se opírala o židli, neboť zpívat vsedě neumí.

Také vás může zajímat ...

S nohou je to výrazně lepší. Hodně jsem rehabilitovala a cvičila, teď chodím bez opory,“ raduje se šťastná zpěvačka. „Samozřejmě musím ještě odpočívat a na nějaké túry to není, ale už nemám hrozné bolesti.

Cvičím, chodím a snažím se, aby se to celkově všechno dalo do starých kolejí. Jinak si nestěžuju a snažím se vidět věci líp,“ říká spokojeně.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...