Marcela Holanová: Půjčila peníze podvodníkovi

Pronásleduje ji smůla. Tu a tam se objeví podvodník a podstatně jí zkomplikuje život, což se opakuje. Nejnověji se to stalo ještě ke všemu vzhledem ke zpěvaččinu dobrému srdci a smyslu pro kamarádství.

„Udělal koncert v divadle v Žatci, přišel a řekl, že nemá peníze,“ říká Marcela Holanová o jednom ze svých kamarádů. Sama se vzápětí zachovala jako Mirek Dušín v sukních. „Jela jsem do prvního bankomatu, vybrala šedesát tisíc a dala to tomu klukovi,“ popisuje dobrý skutek, který bez váhání udělala.

Také vás může zajímat ...

Dotyčný peníze nevrátil, a to ani po odvysílání televizní reportáže, v němž zpěvačka o celé záležitosti otevřeně promluvila. Zřejmě o celý obnos přijde. Musela by se soudit, což nechce. „Nemá to smysl, ten Franta nemá peníze,“ hořce prohlásila.

V minulosti se už také setkala s neseriózní stavební firmou, která odvedla velice nekvalitní práci. Za nefunkční podlahové topení žádali peníze, vše nakonec řešil soud. I exmanžel Karel Šíp připravil zpěvačku dle jejího názoru o miliony. Dostala jeden, žádala osm. Z finančních tahanic je už k smrti unavená.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama