Marcela Holanová: Tajila alkoholové období

Poprvé otevřeně promluvila o tom, co se dělo v době po rozchodu s Karlem Šípem (71). Zpěvačka Marcela Holanová (65) na dobu, kdy jí utekl exmanžel, vzpomíná nerada.

Nemá však důvod se stydět za to, že v tak těžkých časech občas pohlédla na dno sklenky. Vždyť přišla o partnera, se kterým by bývala ráda strávila celý život. V neposlední řadě postrádala také jeho nemalé příjmy – a ty se s těmi jejími nedaly pochopitelně srovnat.

Na všechno, i na výchovu syna, zůstala naprosto sama. V tak tíživé situaci se nejeden z nás uchýlí ke skleničce alkoholu, i když dobře víme, že takové jednání není právě čítankové. V této souvislosti zpěvačka vzpomíná, jak byla s přáteli v Las Vegas.

Popíjela, a když pak na ulici spatřila sochu basketbalisty Michaela Jordana, se smíchem mu sáhla pod trenýrky. Alkoholové období je samozřejmě pryč, zpěvačka už dávno nepije. Tehdy byla ovšem velice nešťastná.

Také vás může zajímat ...

Chodila k psychiatrovi, protože najednou zjistila, že si vůbec neví rady. A aby toho nebylo málo, starala se o těžce nemocnou maminku. Nechtělo se jí žít..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...