Marek Dědík: Někdo mu zapálil auto!

Jenom dva dny před vystoupením ve Star- Dance zažil Marek Dědík (35), taneční partner Pavly Tomicové (56), šokující událost. Jeho auto značky BMW X5, zaparkované v pražském Bráníku, shořelo. Vůz v ceně téměř dva miliony si navíc Dědík pořídil úplně nedávno, protože potřeboval větší model, aby se do něj vešel kočárek jeho syna Bertrama (1).

Tanečník říká, že věc vyšetřuje policie, takže o ní nechce mluvit. Jako jediné prozradil, že stoprocentně nešlo o technickou závadu.

Také vás může zajímat ...

Byl to úmysl?

To by ale znamenalo, že mu někdo zapálil auto úmyslně. V téhle souvislosti působí děsivě pohled na ohořelé hračky, které v autě zůstaly.

Proč po něm někdo tak jde?

Dědík nemá tušení, kdo mohl chtít jemu nebo jeho rodině ublížit. Dohnala ho křivda z minulosti? Šlápl někomu na kuří oko, šlo o žárlivost, pomstu, nebo čin vandala? Tomu by napovídalo, že o ulici výš prý ve stejné době shořel kontejner. Pachateli hrozí 3 roky za mřížemi.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama