Marek Eben dostal sto tisíc!

Kam doputovaly?

Marek Eben si převzal čestné občanství.

Bydlet delší dobu na stejné adrese se sakra vyplatí. Zářným příkladem toho je MAREK EBEN (58), který žije v samotném centru Prahy dlouhé roky. Za to si totiž od starosty Prahy 1 zasloužil vyznamenání v podobě čestného občanství, které herce nesmírně potěšilo.

„Mám z toho radost a velice si toho vážím,“ neskrýval dojetí moderátor. Ten kromě plakety, zarámovaného ocenění, medaile a kytice získal i šek v hodnotě 100 000 korun. Nelze se tak Ebenovi divit, že měl velký důvod k radosti. Kdo by však čekal, že za získané peníze moderátor uspořádá například bujarou oslavu nebo je investuje do zvelebení svého bytu v Maiselově ulici, šeredně by se spletl.

Oblíbený moderátor se rozhodl dát peníze na dobrou věc a pomoci organizacím či nadacím, které to potřebují. Jednou z organizací, kterým pomůže, bude Středisko sociálních služeb Prahy 1.

Také vás může zajímat ...

Je tedy vidět, že je Eben nejen věrný, ale také člověk se srdcem na pravém místě..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...