Marek Eben: Vyhodili ho ze StarDance?

Poslední řada známé taneční soutěže StarDance opět přitáhla k obrazovkám spousty diváků, ale o to víc se objevilo kritiků. Další pokračování přinese zřejmě nečekané změny. Spekuluje se o výměně moderátorské dvojice, která až doteď zajišťovala pořadu jistou úroveň.

Také vás může zajímat ...

Moderátoři Tereza Kostková (42) a Marek Eben (61) se tentokrát divákům nelíbili pro některé chyby, kterých se dopustili. A televize prý uvažuje o jejich výměně! Ebenova přeřeknutí jsou většinou vtipná, bohužel Kostkové ujelo závěrečné vyhlašování postupujících.

A to některé zvedlo ze židle až natolik, že se pak musela Tereza několikrát omluvit. Je ale otázka, jestli je někdo, kdo by je mohl důstojně nahradit. Uvidíme, jaká jména se do dalšího ročníku začnou objevovat. Možná má Eben ještě šanci.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...