Marek Eben: Žena ho zklamala

Co ho trápí? Marek Eben (61) si své soukromí sice střeží jako oko v hlavě, ale na nedávném mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech bylo vidět, že si v sobě zřejmě nese něco skutečně hodně ošklivého.

Už to není ten úsměvný a zábavný moderátor jako v předchozích letech. Když se ho novináři ptali, co se mu stalo, neodpověděl, jen prý posmutněle hleděl do prázdna a povzdychával. Jeden z jeho blízkých ale prozradil, že za to prý může jeho žena Markéta Fišerová (59).

Také vás může zajímat ...

Čím ho manželka tak rozesmutnila?

Ačkoli bydlí nedaleko Karlových Varů, údajně se svým manželem během festivalu nechtěla vůbec mluvit a ani netoužila po tom, aby se shledali. A tak se prý Eben musel ubytovat v Grandhotelu Pupp. Svou ženu už prý neviděl několik dlouhých týdnů a těšil se, že spolu stráví alespoň pár chvil během festivalového týdne.

Jenže se tak nestalo a moderátor byl proto velmi smutný.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...