Marek Němec: Končí kvůli dětem

Hvězda seriálu Modrý kód MAREK NĚMEC (37) po dvou letech končí, přestože fanoušci píšou jeden dopis za druhým. Co za tím vším je a proč odchází z tak sledované hlavní role?

Už to není ono

Také vás může zajímat ...

Důvodů samotný herec přiznal několik. Především prý mu jde o to, vrátit se zase k jinému hraní a do jiných rolí, protože seriál ho doteď vytěžoval natolik, že na nic jiného už neměl čas. A to nejen v divadlech.

Dalším z důvodů jeho konce jsou také jeho dvě děti MATĚJ (6) a ROZÁRKA (2), které prý kvůli své vytíženosti téměř nevidí, a pokud ano, tak unavený a bez energie.

Jsou prý i další věci, které ho k rozhodnutí přiměly. Otázkou zůstává, zda si herec uvědomuje, že právě tenhle seriál ho vynesl na nebe popularity a zajistil mu další práci. Jak to potom bude, až z obrazovky zmizí? Neztratí tak i velkou část svých fanoušků?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...