Marek Taclík: Koleduje si o průšvih!

Někteří lidé jsou nepoučitelní! Patří k nim i herec MAREK TACLÍK (44). Dlouhodobě má problémy se slinivkou a došlo to dokonce do fáze, kdy mu doktoři museli zachraňovat život. „Tenkrát jsem umíral v nemocnici a přišlo mi to zbytečný. Bylo mi devětatřicet let. Nemůžu už chlastat do rána. Nemůžu už vlastně chlastat vůbec,“ dušoval se s tím, že se o sebe začne konečně starat.

Ale popíjel dál, dokud v nemocnici neskočil na oddělení hepatologie, kde se řeší i problémy s játry. A ty trpí hlavně pitím. Ani taková zkušenost ho ale neodradila. Vychlazenému pivku neodolal a fotografové ho načapali s otevřeným lahváčem na ulici. Takhle si ničí nejen zdraví, ale i kariéru. Třeba jako herec MARTIN ZOUNAR (50).

Také vás může zajímat ...

Ani ten nedokázal odložit láhev a kvůli své zálibě v alkoholu měl dokonce přijít o nějakou práci. Nakonec se dal dohromady a dobrovolně vyhledal léčebnu, kde se jeho stav zlepšil.

Tak snad Taclík půjde také do sebe!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...