Marek Taclík: Zachránilo dítě jejich vztah?

Do vztahu se začlaly vkrádat problémy

Dali se snad dohromady kvůli těhotenství Pavly?

Pro MARKA TACLÍKA (44) se mezinárodní filmový festival nenese ve znamení filmů a zábavy, ale spíše v jeho vztahových karambolech.

Staronová láska

V roce 2013 herce na festival doprovázela jeho osudová láska KATEŘINA KRŇANSKÁ (39). A ač spolu žili jen pár měsíců, Marek kvůli ní neuvěřitelně zhubl. Když se pak rozešli, byl Taclík nějakou dobu sám. Dva roky nato si do Karlových Varů přivezl novou známost, rovněž pohlednou brunetku PAVLU.

Čím se jeho nová slečna živí a kde ji potkal, si nechal tehdy pro sebe, svěřil se pouze s tím, že není ze světa showbyznysu. Do jejich vztahu se ale začaly vkrádat problémy a pár se na čas rozešel.

Také vás může zajímat ...

Poté, co si to na letošní filmové události roku spolu nakráčeli na rudý koberec, kde Pavla předvedla osmiměsíční těhotenské bříško, bylo všem jasné, že jsou ti dva opět spolu.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...