Marek Vašut: Dělá ze sebe kašpara

Nejnovější moderátor soutěže Chcete být milionářem, Marek Vašut (56), se nesetkává s příliš kladnými ohlasy ze strany diváků a kritiků. Vašutova účast v Milionáři je přijímána s rozpaky.

Zázraky od něho nikdo nečekal tím spíš, že je nemožné překonat prvního moderátora Vladimíra Čecha (†61), který bohužel zemřel na rakovinu. Ale proč moderátor televizní soutěže vysloveně šaškuje? Co ho vede k tomu, aby soutěž Chcete být milionářem měnil v druhořadou estrádu? Ostatně za tu by si zdaleka tolik peněz nevydělal.

Když se mu soutěžící v horkém křesle svěřil, že má rád rap, Vašut ho vyzval, aby začal rapovat. Sám ho pak doprovodil ohňostrojem zvuků napodobujících hudební nástroje. Bylo to trapné. .

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...