Marek Vašut: PO DĚTECH NETOUŽÍ!

Charismatický herec MAREK VAŠUT (58) se nikdy nestal otcem. A to ani na stará kolena, kdy se mnozí jiní muži rozhodnout plodit. On je k sobě ale nemilosrdný a potomky už ve svém věku neplánuje ani za nic. „Je mi padesát osm a myslím si, že už jsem ve věku, ve kterém by muž už čistě ze zdravotních důvodů neměl být otcem. Marná sláva,“ říká drsně.

Někteří muži si pořizují děti v důchodovém věku a považují se za nadsamce. To ale Vašut tvrdě kritizuje. „Mně sedmdesátiletí tatínci neimponují,“ říká bez okolků Vašut, který má prý načteno nespočet lékařských studií, které dokládají na konkrétních fakech, že to pro dítě není žádným přínosem.

Také vás může zajímat ...

Dítě sice může být zdravé, ale je náchylné k alergiím a mnoha dalším neduhům, protože ten reprodukční materiál není tak kvalitní jako například u třicátníků.

Už to vzdal

Když tedy přihlédne k faktu, že není nejmladší a jeho dosavadní životní styl rovněž není ideální, raději na vlastní potomky rezignoval. Jeho slova sice mohou znít tvrdě, ale na druhé straně je to od něj zodpovědné řešení.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...