Mareš už neví, jak se víc zviditelnit?

Televizní a rozhlasový moderátor Leoš Mareš (42) se v posledních měsících zase vrací ke starým kořenům své pěvecké kariéry. Nebudeme spekulovat, zda je to spíš recitace, anebo zpěv, to je na vás. Před pár týdny vydal s Karlem Gottem (79) přepracovanou verzi písně Být stále mlád, v níž rapuje text o tom, jak i jemu, divokému Leošovi běží nelítostně čas.

Do toho Karel Gott zpívá legendární refrén své písně „Být stále mlád“… Zlatý slavík tuto písničku nazpíval nejen v češtině, ale také v němčině s raperem Bushidem (40). A tak se v podstatě jedná o předělanou německou verzi.

Také vás může zajímat ...

Proč se k tomu kroku oba odhodlali? Má to na triku vynalézavý Leoš, který se chce ještě více a za každou cenu zviditelnit? Přiznal, že zazpívat si po boku Mistra toužil už od útlého věku a teď si tento sen před vánoci splnil.

Nebo to snad napadlo samotného božského Karla, který se chtěl přiblížit mladým fanouškům? Cítí se Gott už natolik zdráv, aby mohl zase podnikat nové projekty?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama