Mareš žije v přepychu, ale všechno má na dluh!

Je těžce za vodou. Alespoň tak působí na své okolí jeden z nejžádanějších českým moderátorů a příležitostný rapper Leoš Mareš (39). Vždyť jenom zásnubní prsten, kterým nedávno společně s několikaminutovým ohňostrojem žádal svou přítelkyni, módní novinářku Moniku Koblížkovou (36), o ruku, ho přišel na půl milionu korun.

A to má ještě v záloze luxusní svatbu, kterou se určitě bude chtít pochlubit. Jenže i zdání může občas klamat. Ukázalo se totiž, že většinu majetku včetně jeho přepychových bytů a aut, kterými se věčně chlubí na svých sociálních sítích, má Leoš stejně jenom na úvěr nebo na leasing.

Přitom z takových příjmů, které v současné době má, může všechno hravě splatit. Na co tedy čeká? Jediným jeho skutečným plnohodnotným majetkem je rodinná vila, kterou mu ale darovali jeho prarodiče. Jenže v ní ještě stále dožívá babička Libuška. Takže i tenhle majetek jako by ani neměl.

Také vás může zajímat ...

Vysávají snad moderátora drahé alimenty a měsíční nájemné za jeho pražský byt?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...