Marešová ukázala zdrátovanou nohu

Sportem k trvalé invaliditě se, jak známo, posunula první manželka Leoše Mareše (42) Monika Marešová (43), která si na svých oblíbených vodních lyžích zmrzačila nohu.

Připravila tím o dovolenou nejen sebe, ale i své ubohé staré rodiče, kteří na střídačku s rodiči Leoše museli převzít péči o synky Jakuba (12) a Matěje (8). Ona sama se teď pohybuje na invalidním vozíku, který jí opatřila kamarádka, a ohromuje okolí nikoli nezajímavým snímkem své pravé ploutve.

Také vás může zajímat ...

Na hrozivě nateklé okončetině tam létá hejno vytetovaných ptáčků kolem dlouhé jizvy na nártu, sešité stehy jak z pitevny. Chodit by měla Monika už na podzim, se sportem to bude horší.

Zatím se raduje z vozíku, jídlo si nechává dovážet a pokud její profil neklame, neklesá na mysli a píše si se svými šťastnějšími kamarádkami.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...