Marešovi cestují jako zběsilí

Hvězdný pár stále rozhazuje, jako by měl přijít konec světa

Když se podíváte na nebe, možná tam uvidíte tryskáč, který nese manžele Marešovy do končin, kde ještě nebyli, ačkoli se takové místo hledá na zeměkouli už dost obtížně.

Sotva se loni vrátili z Malediv, ohřáli se doma jen pár týdnů, přešel Nový rok a už svištěli na Lanzarote, jeden z Kanárských ostrovů, kde se patrně nudili (letoviska jsou prázdná), protože záhy odletěli do marockého Marrákeše. Všechno samozřejmě nejvyšší třídou, na letišti je čekal Bentley s řidičem, který je dovezl do nejluxusnějšího hotelu.

Také vás může zajímat ...
Kampak pojedeme teď, miláčku? Co třeba na Bora-Bora?

Tam se Leoš Mareš (44) producíruje v kšiltovce a výstřední teplákovce, jako by se chtěl podobat Justinu Bieberovi (26). Je zřejmé, že své ženě Monice (39) chce za slib miminka dopřát to nejlepší. Kde na to bere? Je možné, že na cestu loni vydělal reklamou pro jistého provozovatele hracích automatů.

Rodiny gamblerů, které přišly o všechno, mají důvod Leoše přímo zbožňovat!

Zatímco tedy na plážích Atlantiku vládne u Marešů idyla, bude zajímavé sledovat, zda mu klid vydrží s blížícími se termíny květnových koncertů. Jestli bude Leoš vracet peníze, to se tedy prohne!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama