Marešovi mají rekordní hypotéku

Kolik desítek milionů Leoše stojí luxusní bydlení na Břevnově?

Nejbohatší moderátor českého showbynysu Leoš Mareš (44) se umí pořádně rozmáchnout a jeho náročná manželka Monika Marešová (39) se spokojí jen s tím nejlepším. Jejím rozmarným požadavkům se Leoš snaží vyhovět stůj co stůj.

Pro klid v rodině a pro kýžené miminko je moderátor připravený úplně ke všemu. Původně měli koupit byt v Hodkovičkách, nakonec po mnoha úvahách koupil superluxusní příbytek v pražském Břevnově za 39 milionů korun, což má být i hnízdečko pro jejich budoucí dítě, takže si dal opravdu záležet.

Také vás může zajímat ...

Byt je obrovský, prosklený, umožňující velkolepé večírky při zachování soukromí v dalších pokojích. Místnosti mají třímetrové stropy. Zajímavé ale je, že moderátor zaplatil hotově pouze 6 milionů, zbytek tvoří více než třiatřicetimilionová hypotéka, kterou bude splácet do roku 2041.

Má tedy co dělat, a uvidíme, jak vyjdou jeho velké koncerty, chystané na květen 2021, které mu prý pokaždé vydělají několik milionů. Moderátor je rozený obchodník, který umí každou příležitost proměnit ve zlato.

Jen na Instagramu si reklamou vydělá měsíčně přes milion, nehledě na další příjmy. Takže si před necelým rokem nadělil i bílou limuzínu Rolls- -Royce Cullinan. Teď už je konečně na řadě jeho třetí potomek, na něhož se Leoš už dlouho třese.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...