Marian Labuda: Cukrovka ho stála život?

Selhalo mu prý srdce

Minulý pátek jsme přišli o další legendu československé komedie. Herec MARIÁN LABUDA (†73) zkolaboval po obědě. O jeho život bojovali lékaři hned ze dvou záchranek. Bohužel, vše už bylo marné….

Bylo to prý náhlé a nečekané. Nešťastná příhoda, kdy se herci udělalo špatně, se odehrála doma. Labudova pohotová manželka VIERA ihned zavolala záchranku a okamžitě přijely dvě sanitky. Ty odvezli ještě živého herce do nemocnice. Zde mu ale bohužel selhalo srdíčko.

Také vás může zajímat ...

Nebylo to poprvé

Labuda už dlouho bojoval s cukrovkou, podle mnohých to se správnou životosprávou nepřeháněl. A to i přes jistá varování. Podobná příhoda ho totiž postihla v červenci 2016. Stejné místo, pohotoví sousedé zavolali záchranku. Herec skončil v nemocnici. Tehdy se ho podařilo ještě zachránit. Další podobnou příhodu už bohužel jeho tělo nezvládlo.

Svěrák ho nechtěl

Labuda patří mezi pár slovenských herců, kteří měli dostatek práce jak doma, tak i u nás. Jednoduché to ale vždy neměl. Prozradil, že do legendárního filmu Vesničko má středisková si ho vybral režisér JIŘÍ MENZEL (79). Stejné nadšení nesdílel scenárista snímku ZDENĚK SVĚRÁK (81).

Když se s ním Labuda uviděl a řekl mu, že bude účinkovat ve filmu, Svěrák prý nepříliš nadšeně prohodil: „Ano, slyšel jsem. “ Pak si ale kápli do noty.

Bohužel, malý a lehce výbušný pan Pávek už se na nás dívá z nebe.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...