Marian Labuda: Cukrovka ho stála život?

Selhalo mu prý srdce

Minulý pátek jsme přišli o další legendu československé komedie. Herec MARIÁN LABUDA (†73) zkolaboval po obědě. O jeho život bojovali lékaři hned ze dvou záchranek. Bohužel, vše už bylo marné….

Bylo to prý náhlé a nečekané. Nešťastná příhoda, kdy se herci udělalo špatně, se odehrála doma. Labudova pohotová manželka VIERA ihned zavolala záchranku a okamžitě přijely dvě sanitky. Ty odvezli ještě živého herce do nemocnice. Zde mu ale bohužel selhalo srdíčko.

Nebylo to poprvé

Labuda už dlouho bojoval s cukrovkou, podle mnohých to se správnou životosprávou nepřeháněl. A to i přes jistá varování. Podobná příhoda ho totiž postihla v červenci 2016. Stejné místo, pohotoví sousedé zavolali záchranku. Herec skončil v nemocnici. Tehdy se ho podařilo ještě zachránit. Další podobnou příhodu už bohužel jeho tělo nezvládlo.

Také vás může zajímat ...

Svěrák ho nechtěl

Labuda patří mezi pár slovenských herců, kteří měli dostatek práce jak doma, tak i u nás. Jednoduché to ale vždy neměl. Prozradil, že do legendárního filmu Vesničko má středisková si ho vybral režisér JIŘÍ MENZEL (79). Stejné nadšení nesdílel scenárista snímku ZDENĚK SVĚRÁK (81).

Když se s ním Labuda uviděl a řekl mu, že bude účinkovat ve filmu, Svěrák prý nepříliš nadšeně prohodil: „Ano, slyšel jsem. “ Pak si ale kápli do noty.

Bohužel, malý a lehce výbušný pan Pávek už se na nás dívá z nebe.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...