Marián Labuda měl autonehodu v centru Bratislavy!

Smůla se mu lepí na paty

Drobná kolize mu vrátila vzpomínky na tragickou událost, kdy smetl ze silnice dvě ženy.

Známý slovenský herec MARIÁN LABUDA (72) neprožívá v posledních měsících právě nejlepší období. Ještě se ani nestihl vzpamatovat z kolapsu, který letos v létě prodělal, a už musí řešit další nepříjemnosti.

Podle našeho zdroje měl totiž slavný bavič bourat v centru slovenské metropole. Jak se nyní cítí a byl během nepříjemné nehody zraněn? Když v červenci Labuda zkolaboval před svým domem, začali se fanoušci o oblíbeného herce obávat. „Našli ho sousedé kolem oběda před domem na zemi.

Hned přivolali záchranku,“ uvedl náš zdroj s tím, že manželka Labudy nesla jeho zdravotní problémy velmi těžce a dodnes se prý s jeho kolapsem nevyrovnala. Navíc v době, kdy její muž bezvládně ležel před domem, byla doma a nic netušila. O co se jednalo, není zatím stále známo. Spekulovalo se ale o cévní mozkové příhodě.

Labuda ovšem ani několik měsíců od oné nešťastné události stále není ve své kůži. Vypadá prý velmi vyčerpaně a rezignovaně. Přátelé a blízcí o něho začínají mít údajně veliké obavy.

Také vás může zajímat ...

A k tomu se ještě přidala nehoda, která herci navíc vrátila vzpomínky na tragickou událost, kdy na zledovatělé vozovce smetl dvě ženy, které zemřely.

Ozvala se rána

Zda za nehodou stojí zdravotní indispozice nebo vyčerpání, to se zřejmě nedozvíme. První adventní neděli si ale manželé zřejmě představovali jinak. Řídila žena Mariána, která podle všeho nedobrzdila a narazila do vozu před sebou. K celému incidentu byla přivolaná policie, nakonec jí ale nebylo třeba. Nikdo se nezranil.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...