Marián Vojtko: Na své milenky pořádá konkurzy

Muzikálový zpěvák Marián Vojtko (44) je, co se týká žen, velmi vybíravý. Ač tvrdí, že pořád hledá tu pravou, opak je pravdou. Po jeho boku se už žádná oficiální přítelkyně dlouho neobjevila a sám zpěvák si víceméně jenom užívá pozornosti fanynek.

Stále ale tvrdí, že přítelkyni hledá a dokonce na ni pořádá konkurzy. Jak takové výběrové řízení vypadá si ale neumíme představit. Co potenciální partnerky dělají špatně? Marián jako starý mládenec má rád svoji svobodu.

Rád obráží večírky, kde se napije a užívá si pozornosti žen. Aby vyplnil čas, který mu prozatím nezabírá rodina, provozuje různé koníčky. Hraje golf a nedávno si udělal kapitánské zkoušky na loď. Díky hlavní roli v muzikálu Ples upírů je vytížen i pracovně a tak se mu do nabitého programu žádná slečna na déle než jednu noc nevejde.

Také vás může zajímat ...

Marián si dokonce začal barvit prošedivělé vlasy na tmavo. Podstoupil také několik operací, kde mu vlasy nastřelovali. Zpěvák si uvědomuje, že čas letí a jestli chce ještě nějakou ženu okouzlit, bude se sebou muset něco dělat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...