Marian Vojtko: Zbavil se traumatu!

Utratil půl milionu korun za nové vlasy! MARIAN VOJTKO (45) nedávno přiznal, že měl celoživotní komplexy z plešky. Vlasy mu přestaly růst už v brzkém věku a on se bál, že se mu kvůli tomu budou lidé smát.

A tak několikrát za sebou podstoupil transplantaci vlasů! Zatímco v týlu mu vlasy rostly jako zběsilé, na temeni mu nevyrostl téměř ani jeden vlásek. Tak se rozhodl zainvestovat.

Také vás může zajímat ...

Půl milionu za vlasy

Když před pár dny prozradil, že za nové vlasy už utratil údajně půl milonu korun, nikdo nemohl uvěřit vlastním uším! Skutečně je někdo ochotný investovat tolik do svých vlasů? On prý zkrátka musel, kdyby to neudělal, dnes už by prý vypadal jako Lenin. Poprvé si nechal transplantovat vlasy před dvěma lety. Dodnes podstoupil celkem tři transplatace… Prý by chtěl mít ale vlasů ještě jednou tolik!

Kde na to však vezme finance?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...