Marice se splnil její životní sen!

Slovenské legendě se podařilo vrátit na výslunní showbyznysu! Legendární zpěvačka Marika Gombitová (61), která se proslavila hity jako Koloseum či Vyznanie, má za sebou bombastický koncert v O2 areně.

Zpěvačka s největším hlasovým rozsahem se po dvaceti letech, co žila po úrazu na vozíčku v ůstraní, všechny dojala a nadchla.Kromě toho si Marika užívá radostí i v soukromí. Potěšil ji totiž neobvyklý dárek k narozeninám.

Také vás může zajímat ...

„Dostala jsem krásného koně a mám z něj obrovskou radost. Přenesla jsem se s ním tak na chvíli do dětství,“ rozplývá se nad svým nejkrásnějším dárkem zpěvačka. Už jako dívka totiž jezdívala na koních, jenže pak přišel děsivý úraz a smutný život na vozíku.

Ale doufá, že jakmile se s koněm více sblíží, najde odvahu a s pomocí přátel zase usedne na koňský hřbet a uvidí svět zase z toho nejkrásnějšího možného pohledu…

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...