Marie Doležalová: Prý ohrožuje své dítě!

Poté, co herečka Marie Doležalová (32) odešla na mateřskou, jakoby se po okaté zrzce slehla zem. Teď se ale o ní dozvídáme v ne příliš pěkných souvislostech. Lidi pobuřuje svými mateřskými praktikami! Jde o stravování jejího dítěte.

Doležalová se snaží bořit zajeté konvence a své devítiměsíční dcerce Alfrédě, kterou má s tanečníkem Markem Zelinkou (33), dopřává i stravu, která není pro kojence běžná. „Slepičí vývar, málo solený, se sójovou omáčkou na dochucení, rýže uvařená s trochou octa, pečené batáty se skořicí a sladkou paprikou,“ vyjmenovává pokrmy, které malé dává.

Také vás může zajímat ...

Prý si Alfrédka pochutná i na nokách s česnekem, které mají její rodiče k obědu. Jenomže podle jiných je to pro holčičku značně nebezpečné. „Malé děti vůbec nesmějí kořeněné pokrmy. Co se týče pevné stravy, nedoporučuje se, protože může dojít k vdechnutí,“ varuje zkušený pediatr s tím, že není vhodná ani sůl kvůli možnému selhání ledvin.

Možná by se Doležalová přecijen měla držet osvědčené kojenecké stravy a zbytečně neriskovat. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...