Marie Doležalová: Úspěchy už neslaví. Přijde i o milence?

Co až nespokojené Marii přítel nebude stačit?

Herečka Marie Doležalová (30) kromě občasného hraní v divadle opustila všechny své pracovní aktivity. Po vítězství ve Stardance se svým tanečním i životním partnerem Markem Zelinkou (30) tančila na plesech, v reklamě a z nabyté slávy se snažila vytřískat, co se dalo.

Jenže ani čerstvá zamilovanost nedokázala přehlušit ega obou tanečníků. Museli spolu přestat trénovat, protože se vždycky do krve pohádali. „Vyhýbáme se tomu, abychom spolu cokoliv trénovali, protože to není harmonické,“ přiznává roztržky Marie.

Co ale bude přelétavou herečku živit? Psaní úspěšného blogu opustila poté, co vyšel knižně. Zvykla si, že se jí doposud pracovně dařilo, tak jí teď nic není dost dobré. Co až si uvědomí, že ji třeba nebaví její konfliktní přítel? Už jednou za sebou spálila mosty, když opustila kvůli Zelinkovi přítele Pavla Králíčka (25).

Také vás může zajímat ...

Bude si muset uvědomit, co vlastně chce.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...