Marie Doležalová: Zbavila se všech neřestí

Kafe ani cigárko už si nedopřává

Jeden úspěch za druhým si připisuje MARIE DOLEŽALOVÁ (30), která před necelými dvěma lety zvítězila v taneční soutěži StarDance. Nejenže si díky tomuto pořadu našla životního partnera, ale také po pracovní stránce se jí extrémně daří. Nejnovějším úspěchem se pro herečku stala skutečnost, že podle jejího blogu Kafe a cigárko začala internetová televize točit seriál.

V něm si také Marie zahraje přímo samu sebe. Jen s tím rozdílem, že už kouření cigaret a pití kávy bude muset předstírat. Obou neřestí se totiž stačila za uplynulé dva roky zbavit. „Mám ze sebe radost, protože jsem se snažila několikrát přestat kouřit a nepodařilo se mi to. Teď už můžu tvrdit, že nekouřím,“ chválí se Doležalová.

„Už ani to kafe skoro nepiju,“ dodává Marie s tím, že je moc ráda, že se bez těchto závislostí dokáže už hravě obejít.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...