Marie Kyselková: Dceru má v blázinci

Je už několik týdnů v Bohnicích

Stav dcery jí přidělává vrásky na čele.

Jako by nestačilo, že se kvůli vleklým zdravotním problémům a po operaci krčku může herečka MARIE KYSELKOVÁ (82) pohybovat už jen s chodítkem. Teď se legendární princezna se zlatou hvězdou musí obejít i bez své největší lidské opory – dcery ŽOFIE (40). Ta se o ni doposud starala, s tím je ale konec.

Bylo toho na ni moc?

Také vás může zajímat ...

Obětavá Žofie, která vystudovala balet a svého času slavila úspěchy na prknech Národního divadla, je teď v péči odborníků v Bohnicích. Podle zdrojů z jejího okolí má na tom v těchto dnech být Žofie psychicky bídně. „Je už několik týdnů v Bohnicích,“ potvrdil soused Kyselkové, herec IVO NIEDERLE (87), s lítostí v hlase, protože Žofie se prý o Marii krásně starala.

Od té doby, co je v péči psychiatrů, už Žofie svou slavnou maminku sice párkrát navštívila, ale jak dlouho si v péči lékařů pobude, není vůbec jasné.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...