Marie Kyselková: Dceru má v blázinci

Je už několik týdnů v Bohnicích

Stav dcery jí přidělává vrásky na čele.

Jako by nestačilo, že se kvůli vleklým zdravotním problémům a po operaci krčku může herečka MARIE KYSELKOVÁ (82) pohybovat už jen s chodítkem. Teď se legendární princezna se zlatou hvězdou musí obejít i bez své největší lidské opory – dcery ŽOFIE (40). Ta se o ni doposud starala, s tím je ale konec.

Bylo toho na ni moc?

Obětavá Žofie, která vystudovala balet a svého času slavila úspěchy na prknech Národního divadla, je teď v péči odborníků v Bohnicích. Podle zdrojů z jejího okolí má na tom v těchto dnech být Žofie psychicky bídně. „Je už několik týdnů v Bohnicích,“ potvrdil soused Kyselkové, herec IVO NIEDERLE (87), s lítostí v hlase, protože Žofie se prý o Marii krásně starala.

Také vás může zajímat ...

Od té doby, co je v péči psychiatrů, už Žofie svou slavnou maminku sice párkrát navštívila, ale jak dlouho si v péči lékařů pobude, není vůbec jasné.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...