Marie Poledňáková: Po osmi měsících opustila špitál

Za život vděčí náhodě

Celých osm měsíců lékaři bojovali s následky mrtvice MARIE POLEDŇÁKOVÉ (75). Ta režisérku slavných komedií Jak dostat tatínka do polepšovny nebo Jak vytrhnout velrybě stoličku postihla loni v létě. Marie tehdy ochrnula na celou levou polovinu těla. Díky své pevné vůli a bojovné nátuře se ale nevzdávala a celou dobu se vše snažila brát z lepší stránky. „Někdo nemůže mluvit.

Já mám štěstí, že to mě nepostihlo,“ řekla tehdy režisérka, kterou z nemocnice konečně propustili do domácího ošetřování. I přesto je zatím stále odkázaná na invalidní vozík. Naštěstí má ale velikou oporu ve svém synovi PETROVI, který o ni vzorně pečuje. Aby se mohla pohybovat po domě a měla přístup i na zahradu, nechal Petr do jejich domu nainstalovat výtah.

Nebýt však jedné ze sousedek, vše mohlo skončit tragicky. Loni v červenci našla režisérku ležet nehybně v její chalupě.

Také vás může zajímat ...

Měly jít spolu na houby, jen proto svou kamarádku hledala a objevila ji naštěstí včas.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...