Marika Procházková: Jaké strašné tajemství skrývá?

Nepoužívá e-mail ani sociální sítě, málokdo má na ni telefon. Má z něčeho strach?

Hraje ve filmech i televizi, věnuje se rozhlasové tvorbě i dabingu. Její poslední film Úsměvy smutných mužů sklidil nadšené ohlasy kritiky i diváků. Všichni ji znají jako doktorku Vali Slavíčkovou z populárního seriálu na Primě. Je to žena „krev a mlíko“ na vrcholu sil. Přesto se zdá, že mimo práce nemá Marika Procházková (44) vlastně žádný život.

Jako by na své soukromí uvalila totální embargo. Žádní partneři ani milostné aféry.

Také vás může zajímat ...

Co před světem Procházková skrývá?

S nahotou nemá problém

Čistě fyzicky herečka opravdu nepůsobí jako typ, který maže z práce rovnou domů a cestou ani nepozdraví souseda. Naopak, při rozhovorech působí příjemně uvolněně, je srdečná a sdílná, ale… Konkrétních informací o jejím životě mimo práci je jako šafránu.

Při výkonu své profese se přitom dokáže odvázat jako málokdo a nemá ani problém, předvést před kamerou vše, čím ji příroda obdařila. Dokázala to při natáčení filmu Svatá čveřice, kde řádila úplně nahá nejen na pláži, ale i pod sprchou, navíc ve společnosti Jiřího Langmajera (51) a Hynka Čermáka (45)! Žije sama, nebo má dokonale utajeného přítele?

Naposledy ji fotografové načapali s neznámým mužem už skoro před rokem, a to se ještě maskovala slunečními brýlemi a snažila se být neviditelná!

Má slabost pro ženy?

Za její tajuplností může být jedna z mála věcí, které o sobě prozradila – nade vše si prý cení své svobody: „Vědomí, že člověk není na nikom ani na ničem závislý, nic ho nesvazuje. Raduje se, žije si v lehkosti bytí a hojnosti. To se to pak lítá…“ Zmínku o létání netřeba brát jen jako metaforu, herečka se přiznala, že její velkou vášní je cestování.

Prý by ji bavilo jezdit po světě třeba půl roku, ne jenom týden o dovolené.

Herečka by zřejmě za ohrožení své svobody považovala i moderní technologie, které si odmítá pustit k tělu. I její telefon má prý jen asi deset lidí. Všechno ale může být úplně jinak. Třeba dává herečka v soukromí přednost ženám a dosud není připravená to sdělit světu. Nebo má za sebou traumatizující zkušenost z nevydařeného vztahu a proto se jakémukoliv bližšímu kontaktu vyhýbá?

Jisté je, že svou tajemností budí zvědavost, ale může se stát, že za chvíli její tajemství nikoho nebude zajímat a herečka upadne v zapomnění.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama