Marika Procházková: Přehnaně tají všechny muže

Některým ženám stačí klidně pár dní vztahu a už se se svými partnery chlubí na počkání. Herečka Marika Procházková (43), kterou můžete sledovat v seriálu Modrý kód to ale má úplně naopak.

Jak to vlastně má?

Také vás může zajímat ...

Dlouhou dobu byla označována za nezadanou, ovšem pak se ve společnosti ukázala po boku neznámého vousatého černovlasého muže a dělala všechno proto, aby ji nikdo nepoznal.

„Maskovala se slunečními brýlemi a vypadala, že by nejraději utekla,“ sdělil svědek celé události. Že by se snad za svůj nový objev styděla? Marika je jednou z celebrit, která má hodně svérázný přístup k médiím, fotografům a obecně všemu, co se ukrývá za dveřmi jejího příbytku.

Nedůvěřivost hraničící s paranoiou?

Herečka také nejde s dobou. „Nevyužívám žádnou podobu elektronického kontaktu,“ uvedla před časem. A aby toho nebylo málo, své telefonní číslo prý rozdala jen asi deseti lidem.

Že by snad prožila nějakou nepříjemnou zkušenost kvůli které se nyní před světem tak schovává?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...