Marika Šoposká: Nedaří se jí podruhé otěhotnět

Matkou se stala na dnešní dobu v poměrně nízkém věku. Marika Šoposká (28) to ale jako žádný hendikep nevnímá. Trend pozdního mateřství je podle ní dokonce na ústupu, protože většina jejích kamarádek už děti také má.

Se zvukovým inženýrem Petrem Čechákem (43) navíc pomalu hledají cestu k tomu, aby na svět přivedli dalšího potomka. „Byla bych šťastná, kdybych měla druhé dítě,“ netají se Marika tím, že by ráda pro syna Benedikta (2) přivedla na svět sourozence.

Také vás může zajímat ...

Zatím vše nechávají na přírodě, která to prý zařídí za ně, nicméně jsou připraveni jí i pomoci. Že by snad práce na miminku tentokrát nešly tak snadno? I kdyby tomu tak bylo, tak dnešní doba už má i pro tyto případy řešení.

A zrovna Šoposká, která je rodinně založená, by raději určitě podstoupila umělé oplodnění, než aby neměla smečku dětí, kterou si vysnila. Na druhou stranu, snad není zatím v jejím věku kam pospíchat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...