Markéta Častvaj Plánková: Dusila se během natáčení

Nebezpečné bylo natáčení nového kriminálního seriálu Mordparta. Přinejmenším tedy pro někdejší hvězdu Ordinace v růžové zahradě, půvabnou Markétu Častvaj Plánkovou (38).

V Mordpartě Markéta představuje statečnou policistku Naďu. Při natáčení jí šlo bez přehánění o život. V jedné scéně ji kolega hrající nelítostného darebáka unesl a svázal. Jenomže spoutal ji tak nebezpečně, že čím víc se Markéta snažila z pasti dostat, tím víc se jí smyčka kolem krku utahovala.

Byla zoufalá, připadala si jak skutečná oběť trestného činu, chtělo se jí plakat a volat o pomoc. Ležela na studené podlaze v nějaké továrně. Ruce i nohy měla svázané a navíc jí dali i roubík do pusy. Ležela na zemi s roubíkem v ústech půl hodiny.

Chtělo se jí zvracet. Scéna se točila opakovaně, asi šestkrát. Neměl by filmový štáb přece jen více dbát na bezpečí všech zúčastněných? Ještě že zbraně, se kterými herci absolvovali výcvik, byly zatavené.

Také vás může zajímat ...

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...