Markéta Hrubešová: Čím je posedlá?

Jak herečka říká, je jí proti srsti

Čím víc se věnuje vaření, tím víc paradoxně hubne

Už dávno není jen herečkou. Možná víc je MARKÉTA HRUBEŠOVÁ (45) kuchařkou, a to leckdy pěkně přísnou.

V poslední době se vaření pro ni stalo doslova posedostí. Spíš než ve filmu nebo v divadle můžeme Markétu vidět v kulinářských pořadech nebo na festvalech, kde se vaří. Paradoxně od doby, co se vaření věnuje intenzivněji, je Markéta štíhlá. Pamatujete, jak byla holka krev a mlíko?

Co nesnese na lidech?

Rusovlasá herečka se spíš než na hereckých akcích objevuje na těch kulinářských, tak není divu, že jsme ji potkali na křtu nového Bohemia Sektu. Kde bychom na ni ale nejspíš nenarazili, tak to je rychlé občerstvení nebo obchodní centra. Jak herečka říká, je jí proti srsti, když jde někdo na rodinný oběd do velkého centra, kde si pak všichni poručí smažené jídlo.

Také vás může zajímat ...

„Je to škoda,“ tvrdí posmutněle s tím, že jí samotné nevadí trávit hodiny v kuchyni.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...