Markéta Hrubešová: Nemá se vůbec za co stydět

MARKÉTA HRUBEŠOVÁ (46) se před pár dny poprvé objevila v seriálu Modrý kód na Primě. A rovnou, jak ji pánbůh stvořil! Hned první natáčecí den vznikaly scény v sauně, kde herci od kostymérek dostali jenom prostěradla.

Nahá jako v šestnácti

Také vás může zajímat ...

Hrubešová pořád vypadá výborně, ale od jejího „nahého“ debutu ve filmu Oznamuje s láskám vašim, už přece jen uplynulo rovných třicet let! A jestli má ještě zapotřebí svlékat se před kamerou? Když se podíváme do její filmografie – za posledních dvacet let natočila pouhých třináct filmů.

Zvládla to

A když už tedy hraje v Modrém kódu, poskytla někdy někomu první pomoc? Herečka prý na procházce s dcerou viděla, jak na schodech upadla stará paní. Poranila si přitom tepnu a všude byla krev.

Svlékla se a všichni koukali

Stáhla jí nohu nad ránou šátkem a zavolala sanitku. Hrubešová přiznala, že to pro dceru byl silný zážitek. Viděla, že je třeba v takové situaci nepanikařit a pomáhat. Kdyby se tedy herečce definitivně přestalo dařit v její profesi, u záchranky by se také zjevně uplatnila.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...