Markéta Plánková: Má raději práci než manžela?

Chtěla by být s dcerkami, ale s manželem prý ne. Co se děje?

Utíká z domova? MARKÉTA PLÁNKOVÁ (40) má obrovský problém. A jak to tak vypadá, týká se jejího manžela. Ocitl se snad pár v krizi, nebo se s ním doma nechce vídat z jiného důvodu?

Ještě minulý rok se radovala z toho, že konečně nebude hrát v seriálu První republika a bude tak mít čas na své děti, AGÁTU (13) a JULII (7). Tehdy byla psychicky téměř na dně. Z domova odcházela brzy ráno a vracela se pozdě večer. Své milované holčičky skoro neviděla. Rázem se to všechno změnilo a herečka se stala téměř ženou v domácnosti.

Také vás může zajímat ...

Ocitla se v začarovaném kruhu

Těšila si, že si bude pěstovat vlastní zeleninu a bude si moct hrát s dětmi. Jenže jí tenhle sen dlouho nevydržel.

Respektive jenom pár týdnů, brzy vzala totiž roli v kriminálním seriálu Mordparta, do toho natáčí seriál Krejzovi a ještě k tomu všemu hraje i v šesti divadelních inscenacích.Jak sama přiznává, jsou chvíle, kdy už svou práci prý nenávidí a je toho na ni moc, ale když je déle doma, také se jí to brzy omrzí.

Zkrátka se ocitla v začarovaném kruhu, ze kterého zdánlivě nevede žádná cesta ven.

Pro peníze to nedělá

Skoro to vypadá, jako by jí chyběly peníze, ale to je dost nepravděpodobné, když se jméno jejího manžela DANIELA ČASTVAJE (44) objevuje hned v několika firmách, nouzí o peníze tedy asi netrpí, ačkoli, jak tvrdí jejich rodinní přátelé, žádní miliardáři z nich také zřejmě nebudou. Problém v její nechuti zůstávat doma je ale asi někde jinde.

A její kamarádky tuší, jak to je.

Pracovní povinnosti nepočkají

Údajně se jedna z nich nechala slyšet, že má problémy s manželem. Občas se prý u nich dokonce i stává, že ji dcerky přemlouvají, aby zůstala doma a nikam neodcházela. Prý kvůli ní i brečí. Leč není to nic platné. Pracovní povinnosti volají. A shodou náhod vždy raději z domova odchází dřív, než se její manžel vrací. Mají se snad už plné zuby?

Pravda je, že jsou spolu již osm let, a tak o pocitu zamilovanosti či o vášnivém vztahu se v souvislosti s nimi moc mluvit nedá, ale jak to tak vypadá, už tu zřejmě neprobíhá ani láska. Jak jsme se dozvěděli od hereččiných kolegů, ani spolu nejezdí na dovolené.

A když mají chvíli volno, každý se věnuje své zábavě anebo někam společně vyrazí, ale prý jen kvůli dětem.

O manželovi nemluví

O svém manželovi v poslední době ani příliš nemluví. Kdykoli se jí někdo na Častvaje zeptá, usměje se a řekne, že se mu vede dobře. Toť prý vše. Jak ale vyplynulo z řečí, které kolem herečky údajně kolují, Častvaj teď musí být doma častěji než dřív a starat se o dcery místo manželky. A z toho také není úplně nadšený.

Rozvod, či usmíření?

Ke všemu by si přál, jak tvrdí jeden z jeho blízkých přátel, jet s manželkou na dovolenou a trochu si odpočinout jen ve dvou. O tom ale herečka nechce ani slyšet. Neustále prý tvrdí, že žádný kšeft nemůže odřeknout, protože jí hrozí vysoké pokuty. To je možná pravda v souvislosti se všemi seriály, ale co se týče divadelních představení, ty by prý klidně na týden dva oželet mohla.

Jenže nechce. Proč? Co z této manželské krize nakonec bude? Rozvod, či usmíření?

Necháme se překvapit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...