Marně hledají společnou řeč

LJUBA KRBOVÁ (61), jedna z hvězd seriálu Ulice, si v poslední době měla začít až příliš stěžovat na manžela ONDŘEJE NEFFA (75). Pořádně 919zlenivěl a její pohár trpělivosti už začíná přetékat.

Nikdy nebyl milovníkem výletů, ale kvůli své manželce se vždy překonal. Herečka Ljuba Krbová (61) už byla zvyklá, že pokud bude chtít svého muže Ondřeje Neffa (75) vytáhnout za nějakým dobrodružstvím, bude ho muset pořádně navnadit.

Také vás může zajímat ...

Všechno většinou plánovala a zařizovala sama, a to se vším všudy. Smířila se s tím, že manžel ji asi nikdy ničím nepřekvapí, ale hlavní pro ni bylo, aby si užívali a trávili spolu co nejvíc čas i mimo domov.

Dlouhá léta se jí to dařilo, ale s přibývajícím věkem její manžel asi zpohodlněl a jejich manželství se ocitlo ve stereotypním kruhu.

U koho našla útěchu?

Krbovou už po čase ale přestalo bavit se doprošovat a neustále Ondřeje přesvědčovat, aby s ní vyrazil někam do světa. Před pár týdny se ale konečně začal znovu natáčet seriál Ulice, a tak je Ljuba konečně v obklopení kolegů, kde si užívají spoustu legrace.

S Ondřejem se už doma asi nudila, a proto je pro ni teď společnost jiných lidí tak skvělá a uvolňující. Navíc se proslýchá, že má mít velmi blízko ke svému kolegovi Adrianu Jastrabanovi (51).

Ten je totiž, jako ona sama, dobrodruh tělem i duší, což je pro Ljubu příjemná změna. Plánuje s ním snad někam vyrazit?

Manžela miluje, ale…

Sama Krbová nejspíš nevidí nic špatného na tom, vyjet si někam s kolegou z práce. Nicméně možná v Adrianovi nevědomky hledá náruč, do které by se mohla uchýlit.

Svého manžela miluje, a dokud je pojily společné koníčky, všechno bylo naprosto dokonalé. Teď ale oba vyznávají jiný životní styl a je otázka, zda zvládnou znovu najít jejich ztracený životní rytmus. Všechno je jenom na nich. Ale byla by škoda všechna ta léta jen tak zahodit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama