Marně se pokouší najít v životě skutečné štěstí

Proč to vypadá, že zanevřela na muže a chce zůstat sama?

Zdá se, že všechno své úsilí vkládá herečka ze seriálu Ordinace. v růžové zahradě 2 Ivana Jirešová (43) do práce. A i když se na první pohled zdá, že toho má v souvislosti s tím, že se objevuje často i na různých společenských akcích hodně, sama má evidentně prostor na to, aby nabídky přijímala.

Herečka se totiž nechala slyšet, že by se ráda víc objevovala v muzikálech. „Určitě bych byla ráda, kdyby nějaké nabídky přišly. Mám hudbu ráda a doufám, že techniku zpěvu, kterou se teď učím, budu moct využívat napříč časem,“ nechala se Jirešová slyšet.

Také vás může zajímat ...

Žije jen svou prací

Co ale její osobní život? Vždyť už to teď vypadá, že neví kam dřív skočit. A kdyby ještě měla hrát v několika muzikálech, musela by logicky znovu ukrojit ze svého volného času. Možná je ale právě tohle její cíl, chce trávit prací co nejvíc času.

Důvodů může být hned několik. Nejenom, že nemá nejlepší vztah se svou dcerou Sofii-Fridou (15), ale navíc se jí nedaří ani ve vztazích. Jakmile už totiž najde někdo, s kým se cítí dobře, nakonec to vždy skončí stejně – rozchodem a slzami.

Ještě nedávno ráda navazovala nové kontakty.

Nevěří už v lásku?

Možná je ale škoda, že to vzdává tak předčasně a trochu působí jakože už mužům přestala věřit. Vždyť má určitě stále naději, že pozná někoho, s kým jí to vyjde. Ještě k tomu, když se o ní ví, jak moc je společenská a ráda navazuje kontakty.

Možná ale potřebuje nějakou dobu od mužů klid a sama si v hlavě utřídit myšlenky, co vlastně chce. Vždyť v nedávné době randila nejprve s podnikatelem Milanem Štědrou (37) a následně s výrazně mladším Jiřím Kmoníčkem (25).

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...