Marně se snaží zapomenout

Ještě celkem nedávno se zdálo, že rozvodové tahanice Lucie Vondráčkové a Tomáše Plekance (37) nebudou mít konce. Po všech naschválech, slovních přestřelkách a obviňování, však nakonec vše proběhlo celkem rychle.

Přestala používat exmanželovo příjmení a zbavila se bytu, který jí kdysi Plekanec koupil. Podle blízkých se zpěvačka snaží udělat za minulostí tlustou čáru a začít nový život. Přátelé ale tvrdí, že se s rozpadem rodiny nemůže stále vyrovnat a zoufale touží mít vedle sebe někoho, kdo by ji miloval.

Také vás může zajímat ...

Zapomněl velmi rychle

Zpěvačka se prý i přes veškerou snahu nedokáže srovnat s tím, že její bývalý muž a otec dvou synů tak rychle zapomněl na vše, co spolu prožili, a začal úplně nový život po boku jiné ženy. Z Lucie Šafářové (33) a Tomáše Plekance totiž už na první pohled čiší radost a štěstí.

Společně se radují z půlroční dcerky Leontýnky a podle všeho plánují v blízké době svatbu. Bývalá vrcholová tenistka tak má najednou všechno po čem Vondráčková celý život toužila. A zatímco ona je šťastná, zpěvačka prý trpí samotou a stále se motá v bludném kruhu vzpomínek.

Touží se vdát

Nedávno se opět objevila ve svatebních šatech, s věncem květů na hlavě a krásnou kyticí v ruce. Šlo ale o natáčení nového videoklipu. „A nedávno jsem měla další svatbu v jednom kanadském filmu, který ještě není hotový.

Mám pocit, že se pořád vdávám. I v pohádce jsem se vdávala,“ nechala se slyšet Lucie. Její kolegové se shodují, že je to takové její symbolické volání o pomoc. Velmi se prý touží znovu vdát za silného a zralého muže, který by jí byl oporou. Snad i proto se rozhodla zpřetrhat veškerá pouta s Plekancem, aby se mohla otevřít nové známosti.

Ta však stále nepřichází.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...