Marta Jandová: Druhé dítě? Tolik po něm touží

Absolutní priorita. Moje největší přání. Tak nazývá tmavovlasá zpěvačka Marta Jandová (42), dcera kapelníka skupiny Olympic Petra Jandy (74), svou toužebnou představu, že by se jí ještě podařilo mít druhé dítě.

Miminko by jí v kariéře rozhodně nepřekáželo, už se přesvědčila, že se může realizovat i s dítětem. Má přece svou vysněnou Marušku (2). Počít druhé dítě se zatím nedaří, ale statečná zpěvačka se z toho naštěstí nehroutí.

I když má doma gynekologa, tak volí tu nejpřirozenější cestu. Pokud neotěhotní, o jiném, „nepřírodním“ způsobu uvažovat nebude. Pořídit malé Marušce sourozence ovšem hodlá v každém případě. Přemýšlí, že by si s manželem později po vzoru herečky Lucie Benešové (41) nějaké starší dítě osvojili.

Mimo jiné i proto, že malá Maruška je neobyčejně společenská. Je to vymodlené dítě a šťastná maminka by pro něj udělala všechno na světě. Celá rodina se nedávno vrátila z Německa do Čech. S vesnicí, kde v Německu bydleli, nebyli spokojeni.

Také vás může zajímat ...

Prý byla pěkná a idylická, ale obývaná převážně jenom důchodci, a tak tady aktivní Maruška neměla pro ni tolik potřebné vrstevníky. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...