Marta Jandová má nouzi o práci!

Odsouvá kariéru na druhou kolej?

S kapelou už moc nevystupuje. Chystá se ji rozpustit?

Loni byla MARTA JANDOVÁ (42) díky soutěži Tvoje tvář má známý hlas doslova na roztrhání. V tom letošním se zatím moc nepředře. „Letos bude jen pár koncertů, nemusím vydělávat statisíce, stačí, když poplatím složenky a jsem s rodinou,“ říká zpěvačka. Její německá kapela Die happy v současné době moc nefunguje. „Není to moje vina. To se prostě tak seběhlo.

Kromě jednoho máme všichni děti, i náš bubeník byl rok na mateřské dovolené, v Německu je to tak běžné,“ svěřila zpěvačka před časem. Jandová připouští, že s kapelou koncertují velmi málo.

„Ráda bych to zase nějak rozjela, ale už jsme někde jinde.“ Navíc se netají tím, že by ráda MARUŠCE (3) pořídila sourozence, čímž potvrzuje, že role maminky v domácnosti jí vlastně vyhovuje.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...