Marta Jandová měla v USA záchvat pláče!

Některým jedincům stačí málo a u zpěvačky od rány Marty Jandové (43), která už odmala cestovala a žila různě po světě, by to nečekal asi nikdo. Při své cestě s rodinou Mexikem a Spojenými státy se dala do pláče, když se před ní v Severní Arizoně otevřela scenérie Velkého kaňonu.

Stačil pohled do údolí a na údajnou duhu, která byla kolem slunce (ve skutečnosti se patrně jednalo o sluneční auru neboli koronu). „Grand Canyon. Jsem dojatá,“ napsala na svůj profil. „Duha kolem slunce. Nádhera. Fotku jsem schválně nepřibarvila. Takto to vyfotil můj telefon.

Okem byly ty barvy vidět.“ Zbývá se zamyslet, proč si zpěvačka všechny tyto krásy, když jsou tak úchvatné, fotí telefonem, který produkuje přinejlepším zrnité fotky, a neveze si slušný foťák?

Také vás může zajímat ...

Na cestu, která stála jistě statisíce?.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...