Marta Jandová: Němcům myla nádobí

Zpívala za benzin a pizzu

Marta Jandova

Pokud si někdo myslí, že to v kariéře měla zpěvačka MARTA JANDOVÁ (42) snazší než ostatní, pak je na velkém omylu. Ani díky slavnému otci neměla dcera rockera PETRA JANDY (74) na růžích ustláno. Sama se totiž hned po škole rozhodla, že si všechno vybuduje sama a tátovu protekci ani peníze využívat nebude.

Vydala se proto do Německa, jenže její kapela Die Happy celých šest let vůbec nevydělávala, a tak se musela živit kdečím. „Umývala jsem nádobí, chodila jsem uklízet, starala se o domácnost a hospodářství jedné rodiny, rozdávala v pět ráno letáky na křižovatkách,“ vypočítávala Marta svá četná povolání v mládí. Manuálně se v Německu rozhodně napracovala dost.

Přitom s kapelou zkoušeli i šestkrát týdně a dělali všechno možné, aby na sebe ve velké konkurenci upozornili.

„Hráli jsme v každé díře i třeba jen za trochu peněz na benzin a za pizzu,“ zavzpomínala dnes slavná zpěvačka.

Také vás může zajímat ...

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...