Marta Jandová: Přiznala, že jí otec v mládí týral!

S někdejším rockerem a svým otcem Petrem Jandou.

Kdysi ji nevzali na vysokou školu, a tak se v 19 letech sebrala a odjela do Německa, kde zůstala 16 let. Příběh zpěvačky MARTY JANDOVÉ (44),dcery frontmana Olympiku, je povětšinou známý. Hlavně proto, že když se po pěti letech rozvedla se svým prvním mužem – kytaristou skupiny Die Happy, v níž právě v Německu začala zpívat, nejdřív jako koníček, se působení ve skupině stalo nakonec plným úvazkem.

A úspěšným. Po kytaristovi se dala dohromady s jiným členem kapely, basistou RALPHEM RIEKEREM, později byl jejím partnerem popový zpěvák SASHA (49) a v Čechách pak bývalý manžel herečky MAHULENY BOČANOVÉ (51) VIKTOR MRÁZ (50).

Také vás může zajímat ...

Dochází mu s ní trpělivost

Nyní žije zpěvačka s manželem MIROSLAVEM VERNEREM (40), s nímž jsou manžele čtyři roky, jako pár sedmý rok. Jeho profesí je gynekologie, ale je to právě on, kdo přijal roli rodiče na mateřské. Verner s Jandovou mají totiž dceru MARII (5) a první téměř celý rok se o ní staral, zatímco Jandová pracovala. Fanoušci manželovi fandili, Jandové už méně. Jak mohla opustit tak malou dcerku?

Nebude to teď v krizových sedmi letech vztahu manžel vracet? Nejbližší přátelé se zmiňují o tom, že mu s její prací dochází trochu trpělivost.

Jako by zapomněla, že vztah je třeba mít rovnocenný…

Otec po ní chce nemožné

Dcera Marie už momentálně chodí do školky, ale i tak prý vydá za dvě děti, přiznávala vždy v rozhovorech Marta Jandová. Že by to bylo proto, že právě ona s ní tolik času jako manžel netrávila? Že by její holčička byla to samé, co Jandová coby dítě? Kolegové se totiž o ní vyjadřují, že je jí také všude plno. Proto potřebuje přísnou ruku svého otce.

Ten jí nikdy nic nedal zadarmo a nároky na ni měl vysoké. „Má pocit, že tomu nedávám vše, a tak mě týrá,“ prozradila. Jako při posledním natáčení alba, kdy ji týral natolik, aby z ní vyždímal to nejlepší, co jde. Možná právě on i byl jedním z důvodů, proč kdysi Jandová vzala nohy na ramena a utekla před dozo rem daleko za hranice.I proto zřejmě dlouho otálela s návratem, než jí přátele, známí a také práce tady začali chybět.Vrátila se v roce 2009.

Ztrácí fanoušky

Tehdy získala hlavní roli Mony Lisy ve stejnojmenném muzikálu v Divadle Broadway. Kromě toho přijala nabídku do poroty historicky první Česko Slovenské SuperStar, kde ji diváci zvolili nejsympatičtějším porotcem ročníku… Přesto momentálně u fanoušků příliš neboduje. „Plešatý dobrodruh na tyrana vypadá, a přesto to nepomohlo a z dcerky je všemdalka!“ vyjádřil se na netu jeden z nich.

Mnozí jí totiž nemohou zapomenout, že Mahuleně Bočanové kdysi odloudila manžela.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...