Marta Jandová: Zhroutila se na cestě za dcerou

Vysoké pracovní tempo a touha být dobrou manželkou a matkou už si vybírá svoji daň. Od přijmutí nabídky televize Prima na post jedné z porotkyň pořadu Česko Slovensko má talent netrvalo dlouho a zpěvačka Marta Jandová (44) už nezvládá všechny své povinnosti a začíná se psychicky hroutit.

Jednoho dne se totiž chtěla vracet letadlem z Bratislavy, kde byla na otočku na natáčení Talentu, do Hamburku, kde ji zase čekaly povinnosti s její hudební kapelou. Nicméně už tam letěla se skoro dvouhodinovým zpožděním, a to se ještě večer chtěla vrátit za svojí dcerkou!

Také vás může zajímat ...

Když však po natáčení klipu k písničce doběhla v Německu na poslední chvíli k bráně do letadla, již byla zavřená.

„Takže jsem začala brečet, a bylo mi úplně jedno, co si kdo myslí,“ prozradila zpěvačka. Personál letiště jí sdělil, že má ještě jednu možnost. Letět přes Frankfurt, odkud by se ještě dostala do Prahy. Nakonec vše stihla, nicméně byla úplně psychicky a fyzicky vyčerpaná.

Jak to bude nadále zpěvačka zvládat, když se natáčení teprve rozjíždí?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...